Cam Filmi

Cam Filmi

Oto Cam Film

Görkem Oto Cam firması olarak araç sahiplerine kaliteli, güvenilir ve ekonomik bir hizmet sağlıyoruz. Sektörde rakiplerinin önünde bulunan firmamızda oto cam ve aksesuar hizmetleri verilmektedir. Profesyonel ve tecrübeli bir ekiple çalışan şirketimizde oto cam film değiştirme ve takma işlemi çok sıkça gerçekleştirilmektedir.

Oto Cam Film Nedir?

Oto cam filmi içeriden dışarıyı görebildiğiniz ancak dış taraftan araç içini görmeyi kısmen ya da tamamen engelleyen bir üründür. Ülkemizde özellikle çok koyu cam filmlerinin kullanımı yasaklanmıştır. Koyu siyah renkteki cam filmler aracın hiçbir camında kullanılmamaktadır.

Konu hakkında yönetmelik sürekli değişse de çok koyu olmayan cam filmleri özellikle arka ve yan camda tercih edilmektedir. Ekibimiz bu ürünün aracınıza takılmasında ya da var olan cam filminizin değiştirilmesinde profesyonel hizmet sağlar.

Her Araç Çeşidi için Oto Cam Film Hizmeti!

Oto cam filmi ile aracınızın daha az ısınmasını ve zararlı güneş ışınlarının yoğun olarak içeri girmesini engelleyebilirsiniz. Her araç markası ve modeli için firmamız kaliteli işçilik ile beraber oto cam filmi takmakta ya da değiştirmektedir.

  • Zararlı güneş ışınlarını
  • Aracın fazla ısınmasını
  • Darbe halinde camın kolayca dağılmasını
  • İç döşemelerin zarar görmesini engelleyebilirsiniz
  • Ekonomik fiyatlar ve alanında yıllarca hizmet vermenin tecrübesiyle Görkem Oto Cam, müşterilerimiz için en iyisini sağlar. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Kaliteli, hızlı ve garantili hizmet için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.